İçeriğe geç

Sertifikalarınızı indirmek için  tıklayınız…

24 Ocak Çekiliş Sonuçları ve İlk 10’lar

24 OCAK Çekiliş Sonuçları aşağıdaki gibidir:

“KELİMEVAR 24 Ocak 2023 ilk 10 SIRADA YER ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ ARASINDAN KABLOSUZ  BLUETOOTH KULAKLIK KAZANAN ÖĞRENCİMİZ”

Kazanan Talihliler

YUSUF ÖĞÜT

Yedek Talihliler

SELİM YÜCAN

 

“KELİMEVAR 24 Ocak 2023 İLK 10 SIRADA YER ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ ARASINDAN  HOPARLÖR KAZANAN ÖĞRENCİMİZ”

Kazanan Talihliler

AHMET UMUT KARAKOÇ

Yedek Talihliler

BEYZA ÇOBAN

Önemli Not: Bilgileri eksik olanlar sistemden bilgi güncellemelerini yaparak bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirler.  10.02.2023 tarihine kadar bilgileriniz güncellenmezse hediye hakkınızı kaybedeceksiniz.

İlk 10’a giren Katılımcılarımız:

2.Sınıflar
1 Berat emir Karakoç 71.18 12107
2 Zeynep Eylül Baloğlu 89.97 11367
3 Mina Doğan 88.66 11292
4 Selim Yücan 82.34 10822
5 Rabia Gencer 93.08 10412
6 Gazi Özçalık 82.41 10120
7 Elif Gürtekin 65.34 10096
8 Melis Küçükdal 66.74 10047
9 Murat Aydoğdu 101.49 11178
10 semih avci 109.1 10475
3.Sınıflar
1 Aselina Boz 99.62 11006
2 Melek Ülgül 93.85 10898
3 Ahmet Siraç Demir 113.73 10819
4 DENİZ DİKBIYIK 64.99 10808
5 Ali Çağan Özel 80.85 10755
6 yusuf Öğüt 76.03 10273
7 Melisa Yasmin Öztürk 131.46 10041
8 Begüm su Gücük 109.53 9869
9 Miray İnci Konyalı 81.86 9732
10 Nursel Sağdaş 77.08 9646
4.Sınıflar
1 ahmet umut karakoç 88.67 12692
2 HAZAL İKRA DURAN 83.73 11192
3 Era Eylül Aktaş 89.27 10480
4 Azra Betül Doğan 105.57 10421
5 Emine Hilal Yasak 86.71 10130
6 Cemre Evgan 68.26 10097
7 enes baysal 80.9 10054
8 Işılay Doğan 84.79 9869
9 Erdem Batu BAŞ 81.94 9831
10 beyza ÇOBAN 127.99 9772
5.Sınıflar
1 Melike Öncel 66.31 12562
2 Nehir Okur 72.03 12282
3 Selin Sağlam 66.5 12156
4 Osman Efe Yörükoğlu 61.84 11725
5 Edanur Tamer 63.78 11352
6 Elif Duru İşlek 76.94 10950
7 Cemre Evgan 83.16 10904
8 Nurettin imam 111.43 10846
9 Enes Recep 54.42 10756
10 Muhammed Efe DOĞRU 103.09 10755
6.Sınıflar
1 UYSAL ALKAN 72.88 12358
2 Musab İnan 73.35 12045
3 Yığit Çetiner 68.17 11800
4 Azize Kader 70.77 11120
5 DURU Irmak ÖZCAN 67.64 10718
6 Alperen YILDIRIM 88.6 10593
7 Cemre Güneş Körpe 111.59 10544
8 Ömer mete İspirli 80.48 10464
9 Selin Baş 86.25 10439
10 Atiye Has 92.63 10119
7.Sınıflar
1 Kıvanç Kaplan 61.77 12928
2 Fatmanur Körlü 67.54 12321
3 Hasan Torun 65.41 12193
4 Şerife YAVAŞ 98.23 11927
5 Aybars Güleşen 68.14 11601
6 Beyza Okur 86.45 11535
7 Arda Topuz 78.15 11319
8 Zeynep Küçükdal 72.67 11264
9 AYŞENUR PARTAL 74.6 11211
10 Alperen YILDIRIM 99.49 11208
8.Sınıflar
1 Nebi Acar 88.84 11888
2 Esra Nur Mimi 67.03 11638
3 Gamze Demir 54.48 10753
4 Ayşenur Tüylüler 109.96 10464
5 Erdinç Kurt 95.31 10074
6 Yusuf Demirbaş 80.89 9754
7 Melahat Şen 89.82 9670
8 Alime Nur Ünal 97.93 9532
9 Emin Çalık 94.45 9388
10 Hatice Oğuz 100.02 9300
9.Sınıflar
1 Name Surname Time Score
2 Ceylinaz Bircan 70.14 11039
3 Helin Pınar ÖZDAL 75.1 10197
4 Esma Nur Atiş 84.93 9366
5 Yağmur Ece ATA 74.3 9119
6 MUHAMMED BİLAL KÜÇÜKKARA 122.35 7026
7 Aysu Güldoğan 85.27 6859
8 Bahar DİKİLİ 156.46 6259
10.Sınıflar
1 Name Surname Time Score
2 Gürkan Kaçar 81.61 10638
3 Eymen Erdem 88.35 8198
4 Nupelda Karakuzu 116.03 8093
5 Rumeysa Yıldız 128.81 7264
11.Sınıflar
1 Name Surname Time Score
2 Furkan Dağ 84.01 9886
3 Defne Naz BOSTANCI 97.19 9643
4 Elanur Sönmez 99.18 9012
5 Hiranur Bilgin 107.72 8893
6 Zeynep Berra Pehlivan 120.22 7148
7 Sümeyra Sena Kahraman 86.93 6825
8 Hayrunnisa Demir 90.4 2759

“24 Ocak Çekiliş Sonuçları ve İlk 10’lar” hakkında 6 yorum

      1. Çocuklarımız için güzel bir çalışma yapmaya çalıştık. Özellikle kelimeleri ezberlemede çok güzel dönüşler alıyoruz. Çocuklar eğlenirken öğreniyorlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir